Základní umělecká škola

Plzeň, Sokolovská 54

Výpis učitelů vyučujících

Učitelé
Příjmení, Jméno Vyučované předměty
Cír Antonín zobcová flétna,klarinet a saxofon
Dvořáková Drahomila klavír, EKN
Frömerová Františka zobcová flétna, příčná flétna
Gaierová Klára klavír, keyboard toho času na MD
Gaudyn Roman bicí nástroje
Hájková Eva kytara
Halvová Eva klavír
Hanzlíček Tomáš kytara, elektrická kytara, korepetice
Heringová (Pachnerová) Lenka klavír, korepetice, EKN
Jechová Jana klavír, korepetice
Ježková (Jeremiášová) Jana plošná a prostorová tvorba, grafika, animovaný film,
Ježková Radka plošná a prostorová tvorba, grafika, animovaný film
Jindrová Martina hudební nauka, PHV, EKN, akordeon
Kantořík Pavel korepetice, klavír, EKN
Kapusta Václav zobcová flétna,fagot,komorní hra
Kapustová Markéta příčná flétna, zobcová flétna, komorní a souborová hra
Klablenová Bronislava harfa
Kohoutová Eva klavír, komorní hra
Kovář Jan zobcová flétna, trubka, baskřídlovka, pozoun, lesní roh
Kučva Jiří kytara
Kudrnová Monika klavír, korepetice
Kyselová Helena zobcová flétna, klarinet
Legátová Iveta příčná flétna, zobcová flétna
Lejčková Jana housle, houslový soubor
Macek Tomáš plošná a prostorová tvorba, grafika, animovaný film
Michálková Olga lidový, klasický, současný tanec, moderní taneční techniky v současné době na MD.
Mikešová Simona lidový, klasický, současný tanec, moderní taneční techniky
Moulisová Helena zobcová flétna, příčná flétna, Poznej svůj talent
Nováková Svatoslava klavír
Pešek Jiří klavír, korepetice
Pindurová Marie housle
Podroužek Jan trubka, zobcová flétna, souborová hra (orchestr Ambito )
Podroužková Lenka housle
Šálková Jaroslava Hra na klavír, korepetice
Samiec Pavel akordeon,EKN,souborová hra (akordeonový soubor DAKSO)
Šašková Dana akordeon, komorní hra
Sedláček Jan klavír, korepetice
Sedláčková Jana klavír, korepetice - toho času na mateřské dovolené
Skalová Eva zpěv,sborový zpěv
Soubusta Václav akordeon, EKN, zpěv, hudební nauka, akordeonový soubor
Soutorová Valčová Lucie klavír
Srb Milan zobcová flétna, klarinet, saxofon, komorní hra
Stejskalová Hana
Topinková Stanislava zpěv
Trnková Hana kytara
Urválek Pavel violoncello
Vaněčková Táňa klavír, EKN, korepetice
Zaoralová - Dvořáková Venuše zpěv
Ženíšek Jan kytara, elektrická kytara, basová kytara, souborová hra