Základní umělecká škola

Plzeň, Sokolovská 54

Koncerty 2021/2022

18. října   Koncert žáků   pondělí   aula GFK 18:00 hod.
19. října   Smyčcový koncert   úterý   aula GFK 18:00 hod.
21. října   Kytarový koncert   čtvrtek   aula GFK 18:00 hod.
26. října   Dechový koncert   úterý   aula GFK 18:00 hod.
1. listopadu   Pěvecký koncert   pondělí   aula GFK 18:00 hod.
9. listopadu   Koncert žáků   úterý    aula GFK 18:00 hod.
16. listopadu Klavírní koncert   úterý   aula GFK 18:00 hod.
23. listopadu Akordeonový koncert úterý   aula GFK 18:00 hod.
30. listopadu Klávesový koncert   úterý   sálek U Jam  18:00 hod.
7. prosince   Koncert žáků   úterý   aula GFK 18:00 hod.
13. prosince  Vánoční koncert   pondělí       aula GFK 18:00 hod.
21. prosince   Ambito - Vánoční koncert úterý   SOU Vejprnická 18:00 hod.
18. ledna    Koncert žáků   úterý   aula GFK 18:00 hod.
25. ledna   Koncert s rodiči a kamarády  úterý   aula GFK 18:00 hod.
1. února   Smyčcový koncert   úterý   aula GFK 18:00 hod.
3. února   Kytarový koncert   čtvrtek   aula GFK 18:00 hod.
22. února   Koncert žáků   úterý   aula GFK 18:00 hod.
1. března   Dechový koncert   úterý   aula GFK 18:00 hod.
8. března   Koncert bicích nástrojů úterý   aula GFK 18:00 hod.
14. března   Pěvecký koncert   pondělí   aula GFK 18:00 hod.
15. března   Klavírní koncert   úterý   aula GFK 18:00 hod.
22. března   Akordeonový koncert úterý   aula GFK 18:00 hod.
29. března      Koncert žáků   úterý   aula GFK 18:00 hod.
30. března   Výchovné koncerty pro MŠ   středa   aula GFK 9:00 - 12:00 hod.
31. března   Výchovné koncerty pro MŠ   čtvrtek   aula GFK 9:00 - 12:00 hod.
5. dubna   Klávesový koncert   úterý   sálek U Jam 18:00 hod.
12. dubna         Koncert nejmladších žáků úterý   aula GFK 18:00 hod.
19. dubna      Koncert žáků   úterý   aula GFK 18:00 hod.
26. dubna    Absolventský koncert  úterý        aula GFK 18:00 hod.
29. dubna   Absolventský koncert  pátek   L Klub - Lochotín 17:00 hod.
    (Žáci ze třídy - D. Šaškové; P. Samiece; M. Jindrové)    
9. května   Absolventský koncert  pondělí   Stará synagoga 18:00 hod.
    (Žáci ze třídy - M. Kapustové; V. Kapusty; J. Šálkové; H. Trnkové)    
10. května   Slavnostní koncert   úterý   Stará synagoga 18:00 hod.
16. května   Absolventský koncert  pondělí   Stará synagoga 18:00 hod.
    (Žáci ze třídy - M. Kudrnové; I. Legátové; L. Podroužkové; J. Podroužka)  
19. května   Absolventský koncert  čtvrtek   ZČM 18:00 hod.
    (Žáci ze třídy - J. Jechové)          
22. května   Absolventský koncert  neděle   Masné krámy 10:30 hod.
    (Žáci ze třídy - F. Frömerové; H. Moulisové; E. Hájkové)    
24. května   Koncert žáků    úterý   aula GFK 18:00 hod.
30. května   Přehlídka žáků TO   pondělí   Mov. Station 17:30 hod.
2. června   Absolventský koncert  čtvrtek   ZČM 18:00 hod.
    (Žáci ze třídy - E. Kohoutové)