Základní umělecká škola

Plzeň, Sokolovská 54

Výpis učitelů vyučujících

Učitelé hudebních oborů
Příjmení, Jméno Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
Berkovcová Kateřina       12:30 - 19:35
Bolevec uč.190
 
Cír Antonín 14:40 - 19:35
Bolevec uč.196
14:30 - 17:45
Sokolovská uč.12
14:30 - 19:15
Bolevec uč.186
13:50 - 17:55
Sokolovská uč.12
14:30 - 16:55
Sokolovská uč.12
Dvořáková Drahomila 13:25 - 18:20
U Jam uč.5
14:00 - 18:05
U Jam uč.5
     
Fajfrlíková Marie 14:45 - 16:20
Bolevec č.194u
  14:15 - 20:00
Bolevec uč.194
   
Frömerová Františka 13:25 - 18:20
Bolevec uč.197
14:15 - 17:30
Bolevec uč.197
14:15 - 18:20
Bolevec uč.197
14:10 - 15:45
Bolevec uč.197
 
Froňková Magdalena 15:45 - 16:30
Bolevec uč.192
  13:30 - 18:25
Bolevec uč.192
   
Gaudyn Roman 15:00 - 19:55
Toužimská uč.1
15:00 - 17:25
Toužimská uč.1
15:00 - 18:15
Toužimská uč.1
15:00 - 18:15
Toužimská uč.1
 
Hájková Eva   15:00 - 17:25
Bolevec uč.205
  14:00 - 17:20
Bolevec uč.205
 
Halvová Eva     12:10 - 16:25
Sokolovská uč.9
14:30 - 18:35
Sokolovská uč.9
 
Hanzlíček Tomáš       19:30 - 20:45
U Jam uč.9
13:00 - 19:45
U Jam uč.9
Jechová Jana 13:45 - 19:30
Bolevec uč.190
14:00 - 17:25
Bolevec uč.190
13:10 - 18:15
Bolevec uč.190
  13:30 - 17:35
Bolevec uč.190
Jindrová Martina 13:40 - 18:45
Sokolovská uč.7
14:10 - 17:30
U Jam uč.7a
13:00 - 17:45
Bolevec uč.195
13:45 - 19:35
Bolevec uč.195
 
Kantořík Pavel 13:15 - 17:55
U Jam uč.24, uč.10
14:25 - 17:40
U Jam taneční sál, uč.10
15:00 - 18:45
Bolevec uč.186, U Jam taneční sál
   
Kapusta Václav   14:40 - 20:25
Bolevec uč.193
  13:55 - 18:00
Bolevec uč.193
 
Kapustová Markéta 14:10 - 20:45
Bolevec uč.193
  13:20 - 19:55
Bolevec uč.193
  16:10 - 20:15
Bolevec uč.193
Klablenová Bronislava 14:40 - 18:00
Bolevec uč.204
       
Kohoutová Eva 13:15 - 17:15
Bolevec uč.199
14:00 - 16:45
Bolevec uč.199
13:15 - 18:45
Bolevec uč.199
14:15 - 19:00
Bolevec uč.199
 
Kovář Jan 14:00 - 19:35
Bolevec uč.183
14:15 - 19:10
Bolevec uč.183
15:30 - 18:45
Bolevec uč.183
14:45 - 19:45
Bolevec uč.183
 
Kučva Jiří 14:00 - 18:55
U Jam uč.26
    13:45 - 19:30
U Jam uč.26
13:15 - 18:45
U Jam uč.26
Kudrnová Monika 13:30 - 19:15
Bolevec uč.191
14:30 - 17:45
Sokolovská uč.6
14:30 - 17:45
Bolevec uč.191
14:30 - 17:45
Bolevec uč.191
13:40 - 16:55
Bolevec uč.191
Kyselová Helena       13:40 - 16:15
Bolevec uč.196
 
Legátová Iveta 13:00 - 18:45
Bolevec uč.186
14:15 - 18:20
Bolevec uč.186
  14:15 - 16:45
Bolevec uč.186
 
Lejčková Jana 13:50 - 17:55
Bolevec uč.207
12:50 - 17:45
Bolevec uč.207
13:30 - 19:35
Bolevec uč.207
  13:00 - 17:05
Bolevec uč.207
Moulisová Helena     13:20 - 18:00
Sokolovská uč.6
12:30 - 18:50
Sokolovská uč.6
12:20 - 17:25
Sokolovská uč.6
Nováková Svatoslava   14:00 - 18:05
Bolevec uč.203
13:30 - 18:25
Bolevec uč.203
13:45 - 17:50
Bolevec uč.203
 
Pešek Jiří   13:20 - 20:10
Bolevec uč.194
  13:00 - 19:35
Bolevec uč.194
13:15 - 18:40
Bolevec uč.194
Pešková Lenka   13:00 - 17:55
U Jam uč.24
     
Pindurová Marie 16:00 - 17:35
Sokolovská uč.5
       
Podroužek Jan     15:10 - 20:00
U Jam uč.7, Bolevec uč.182
15:30 - 16:15
Sokolovská uč.7
 
Podroužková Lenka 13:30 - 17:45
Sokolovská uč.6
12:50 - 16:55
Bolevec uč.204
13:30 - 17:45
Sokolovská uč.5
13:30 - 16:55
Sokolovská uč.5
13:00 - 16:45
Bolevec uč.204
Šálek Petr 14:40 - 17:55
Bolevec uč.205
14:50 - 16:35
U Jam uč.7
14:50 - 15:35
Bolevec uč.205
   
Šálková Jaroslava 13:10 - 18:55
Bolevec uč.203
13:10 - 17:15
U Jam uč.24
13:55 - 18:00
U Jam uč.24
13:10 - 16:25
U Jam uč.24
 
Samiec Pavel 14:30 - 17:05
Bolevec uč.194
    14:40 - 19:00
Bolevec uč.184
13:10 - 14:45
Bolevec uč.184
Šašková Dana 12:45 - 16:55
Bolevec uč.184
13:50 - 17:45
Bolevec uč.184
15:05 - 17:45
Bolevec uč.184
   
Sedláček Jan     13:30 - 14:15
Sokolovská uč.2
15:30 - 18:15
Sokolovská uč.2
 
Sedláčková Jana 13:10 - 18:55
Sokolovská uč.9
14:30 - 18:35
Sokolovská uč.9
     
Skalová Eva 12:50 - 19:20
U Jam uč.10
  13:40 - 20:15
U Jam uč.10
  12:50 - 18:15
U Jam uč.10
Soubusta Václav 13:15 - 19:00
Sokolovská uč.8
15:05 - 17:30
Sokolovská uč.8
14:20 - 18:25
U Jam uč.7a
14:40 - 17:55
Sokolovská uč.8
14:30 - 17:45
Sokolovská uč.8
Srb Milan 13:45 - 19:35
U Jam uč.9
14:10 - 18:15
U Jam uč.9
14:10 - 18:15
U Jam uč.9
14:10 - 17:25
U Jam uč.9
 
Šťovíčková Markéta       12:50 - 17:55
Bolevec uč.204
 
Švehla Lukáš     14:20 - 17:45
Bolevec uč.182
   
Topinková Stanislava 12:30 - 19:05
Bolevec uč.206
14:15 - 18:20
Sokolovská uč.7
    14:15 - 16:40
Sokolovská uč.5
Trnková Hana   13:15 - 19:00
Sokolovská uč.5
     
Urválek Pavel     14:25 - 17:40
Bolevec uč.206
   
Vaněčková Táňa 13:00 - 18:45
U Jam uč.3
13:00 - 19:35
U Jam uč.3
13:00 - 17:55
U Jam uč.3
   
Ženíšek Jan       14:00 - 19:40
Toužimská uč.2
12:50 - 18:20
U Jam uč.10, Toužimská uč.2